O nas

Max Mebel to rodzinne przedsiębiorstwo, które łączy w sobie tradycję handlową z nowoczesnym podejściem do produkcji i technologią XXI wieku.

Jako firma stawiamy na ciągły rozwój w ściśle określonym kierunku oraz działania, które podnoszą satysfakcję Klienta i budują trwałą relację z nim.
W produkcji mebli specjalizujemy się od 1999 roku. Od tego czasu zdobyliśmy ogromną  wiedzę oraz bagaż doświadczeń, które dziś pozwalają nam na zaproponowanie Państwu najwyższej jakości mebli, dostosowanych do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Stale rozwijamy naszą ofertę włączając do niej kolejne produkty. Staramy się, aby nasze meble były synonimem wygody i komfortu oraz jednocześnie wysokiej jakości. Dzięki temu z przyjemnością będą Państwo z nich korzystać przez długi czas, ciesząc się dobrym wyborem.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Max Mebel to rodzinne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dbamy o potrzeby naszych klientów i gwarantujemy im doskonałą obsługę zarówno przed jak i posprzedażową.
  • Stale rozwijamy zarówno naszą ofertę jak i technologię produkcji, dzięki temu z jednej strony odpowiadamy na oczekiwania rynku, a z drugiej nieustannie podnosimy jakość naszych produktów.
  • Stawiamy na indywidualność i ciekawy design nawiązujący do aktualnie obowiązujących trendów.
  • Funkcjonalność, komfort i wygoda – meble produkowane przez Max Mebel są nie tylko eleganckie i stylowe ale przede wszystkim są niezwykle praktyczne oraz wygodne, dzięki temu ich użytkowanie jest niekończącą się przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy, że korzystacie Państwo z naszej witryny internetowej.